Festival voor Motorliefhebbers - Festival of the European Motorcyclist
Op 7 en 8 mei 2005 organiseert Flanders Expo in samenwerking met M.A.G. een gloednieuw evenement voor alle motorliefhebbers. M.A.G. staat voor Motorcycle Action Group en is een vereniging door en voor motorrijders die het motorrijden promoot en opkomt voor de rechten van motorrijders.
Eerste grote internationale motortreffen in België Met het concept van dit motorfestival spelen Flanders Expo en M.A.G. in op wat leeft bij de motorfanaten. Tot op heden is het aanbod aan motorevenementen in België beperkt tot lokale en kleinschalige bijeenkomsten. Motorliefhebbers die een groot evenement wensen te bezoeken, zien zich genoodzaakt om uit te wijken naar motorfestivals in het buitenland. Nu kan het ook in eigen land. Dit nieuwe Festival of the European Motorcyclist biedt door de centrale ligging en het ruime programma een oplossing voor de talrijke Belgische motorliefhebbers. Maar ook motorliefhebbers uit het buitenland kunnen komen ontdekken wat België allemaal te bieden heeft op vlak van motoren.
Gevarieerd aanbod In de eerste plaats biedt het Festival of the European Motorcyclist de bezoeker een uitgebreid beursgedeelte. Exposanten tonen een totaalpakket van alles wat met moto’s te maken heeft: dealers, kledij, helmen, verzekeringen, rij-opleidingen, motorreizen, motorclubs, onderdelen, accessoires, …
Daarnaast staan er ook heel wat randevenementen op het programma.
- Op de parking achter hal 8 komt een off-road terrein waar crossers zich helemaal kunnen uitleven op een parcours vol met hellingen. Tijdens verschillende wedstrijden kunnen de motorrijders zich ook met elkaar meten. Inschrijven hiervoor is noodzakelijk.
- Via verschillende testritten kan je kennismaken met de nieuwste modellen en types van moto’s.
- Luxueuze en exclusieve modellen worden aan het publiek voorgesteld tijdens een bike show.
- Stuntteams zorgen voor de nodige actie en halsbrekende toeren. Het M.A.G. Wheely Team X-treme heeft reeds zijn deelname bevestigd. Don’t try this at home!
- En ook de allerkleinsten worden niet vergeten. Zij kunnen onder professionele begeleiding al eens proeven van het motorrijden op een speciaal parcours met mini-moto’s.
- ’s Avonds zorgt live muziek voor de nodige ambiance.
Het motorfestival wordt dus zonder twijfel een actieve belevenis voor het ganse gezin.
Kamperen Wie niets van het hele gebeuren wil missen of wie van iets verder komt, kan terecht op een speciaal voor de gelegenheid ingerichte gratis camping. Op de camping wordt er catering en sanitair voorzien. Voor de motorrijders is er bovendien een bewaakte motorparking (tegen betaling) en een onbewaakte motorparking (gratis) voorzien.
Extra informatie Op de website kun je openingsuren, het programma, toegangsprijzen en plannen raadplegen. Klik hier om de website te raadplegen
|